Przejdź do treści

Wszystkie produkty

749 produktów
Royal Catering Maszyna do waty cukrowej - 52 cm - stal nierdzewna - amortyzacja drgań Sale

Royal Catering Maszyna do waty cukrowej - 52 cm - stal nierdzewna - amortyzacja drgań

Royal Catering
893,00 zł 940,00 zł
https://www.expondo.pl
Wiesenfield Zestaw pszczelarski - 28 elementów - dłuto pszczelarskie - pas spinający - poławiacz pyłku - izolator - pułapka na małe chrząszcze ulowe

Wiesenfield Zestaw pszczelarski - 28 elementów - dłuto pszczelarskie - pas spinający - poławiacz pyłku - izolator - pułapka na małe chrząszcze ulowe

Wiesenfield
379,00 zł
https://www.expondo.pl
Royal Catering Kotleciarka do mięsa - 350 W Sale

Royal Catering Kotleciarka do mięsa - 350 W

Royal Catering
2 019,00 zł 2 125,00 zł
https://www.expondo.pl
physa Łóżko do masażu elektryczne - 1 silnik - 100 W - 207 x 68 x 53 - 92 cm - 200 kg - białe/beżowe

physa Łóżko do masażu elektryczne - 1 silnik - 100 W - 207 x 68 x 53 - 92 cm - 200 kg - białe/beżowe

Physa
2 693,00 zł
https://www.expondo.pl
Wiesenfield Żywołapka - 50 x 20 x 27 cm - rozmiar oczka: 25 x 25 mm - 3 sztuki

Wiesenfield Żywołapka - 50 x 20 x 27 cm - rozmiar oczka: 25 x 25 mm - 3 sztuki

Wiesenfield
319,00 zł
https://www.expondo.pl
Szafka ze zlewem - 1 komora - Royal Catering - stal nierdzewna - 120 x 60 cm RC-IKS07

Szafka ze zlewem - 1 komora - Royal Catering - stal nierdzewna - 120 x 60 cm RC-IKS07

Royal Catering
1 728,00 zł
https://www.expondo.pl
MSW Wciągarka elektryczna z suwnicą - 1000 kg - pilot

MSW Wciągarka elektryczna z suwnicą - 1000 kg - pilot

MSW
2 160,00 zł
https://www.expondo.pl
Stół roboczy ze stali nierdzewnej - ECO - 70 x 180 cm - 500 kg - półka pośrednia - Royal Catering RCWT-180X70-3L-E Sale

Stół roboczy ze stali nierdzewnej - ECO - 70 x 180 cm - 500 kg - półka pośrednia - Royal Catering RCWT-180X70-3L-E

Royal Catering
1 022,00 zł 1 171,00 zł
https://www.expondo.pl
Podwójna gofrownica - belgijskie gofry - 2 x 2000 W - Royal Catering RC-WM201 Sale

Podwójna gofrownica - belgijskie gofry - 2 x 2000 W - Royal Catering RC-WM201

Royal Catering
1 232,00 zł 1 450,00 zł
https://www.expondo.pl
Podgrzewacz do filiżanek - na maks. 72 filiżanki - Royal Catering RC-CW001

Podgrzewacz do filiżanek - na maks. 72 filiżanki - Royal Catering RC-CW001

Royal Catering
552,00 zł
https://www.expondo.pl
Monolith Bateria kuchenna z prysznicem - z kranem - chromowany mosiądz - wąż 760 mm

Monolith Bateria kuchenna z prysznicem - z kranem - chromowany mosiądz - wąż 760 mm

Monolith
2 200,00 zł
https://www.expondo.pl
ulsonix Wózek do sprzątania - nieprzemakalna torba - pokrywa Sale

ulsonix Wózek do sprzątania - nieprzemakalna torba - pokrywa

Ulsonix
311,00 zł 345,00 zł
https://www.expondo.pl
Steinberg Systems Cyrkulator chłodzący - kompresor 726 W - -20 - 20°C - 20 l/min

Steinberg Systems Cyrkulator chłodzący - kompresor 726 W - -20 - 20°C - 20 l/min

Steinberg
6 473,00 zł
https://www.expondo.pl
MSW Soft starter - 400 V / 100 - 240 V - 1,5 kW - 3 A

MSW Soft starter - 400 V / 100 - 240 V - 1,5 kW - 3 A

MSW
654,00 zł
https://www.expondo.pl
Royal Catering Opiekacz Salamander - 3250 W Sale

Royal Catering Opiekacz Salamander - 3250 W

Royal Catering
857,00 zł 922,00 zł
https://www.expondo.pl
Stół roboczy ze stali nierdzewnej - ECO - 180 x 60 cm - 500 kg - półka pośrednia - Royal Catering RCAT-180/60-SPS3SH Sale

Stół roboczy ze stali nierdzewnej - ECO - 180 x 60 cm - 500 kg - półka pośrednia - Royal Catering RCAT-180/60-SPS3SH

Royal Catering
1 251,00 zł 1 472,00 zł
https://www.expondo.pl
MSW Nagrzewnica gazowa - 30000 W - 310 m² - zapłon ręczny Sale

MSW Nagrzewnica gazowa - 30000 W - 310 m² - zapłon ręczny

MSW
387,00 zł 416,00 zł
https://www.expondo.pl
Royal Catering Kocioł warzelny z izolacją - 60 l - 3000 W - 10-100°C - stal nierdzewna - wyświetlacz LCD - timer

Royal Catering Kocioł warzelny z izolacją - 60 l - 3000 W - 10-100°C - stal nierdzewna - wyświetlacz LCD - timer

Royal Catering
1 231,00 zł
https://www.expondo.pl
Grill indukcyjny - 720 x 610 mm - ryflowany i gładki - 10000 W - Royal Catering RCIN-700-03

Grill indukcyjny - 720 x 610 mm - ryflowany i gładki - 10000 W - Royal Catering RCIN-700-03

Royal Catering
8 763,00 zł
https://www.expondo.pl
Granitor - 3 x 12 l - Royal Catering RCSL 3/15 Sale

Granitor - 3 x 12 l - Royal Catering RCSL 3/15

Royal Catering
5 433,00 zł 5 719,00 zł
https://www.expondo.pl
Royal Catering Stolik barowy - szary - składany - Ø80 cm - 110 cm

Royal Catering Stolik barowy - szary - składany - Ø80 cm - 110 cm

Royal Catering
415,00 zł
https://www.expondo.pl
Podgrzewacz do czekolady - 3 x 3,2 l - do 100°C - Royal Catering RC_CMM_02

Podgrzewacz do czekolady - 3 x 3,2 l - do 100°C - Royal Catering RC_CMM_02

Royal Catering
958,00 zł
https://www.expondo.pl
Uniprodo Drabinka do basenu - 3 stopnie - 1600 mm Sale

Uniprodo Drabinka do basenu - 3 stopnie - 1600 mm

UNIPRODO
570,00 zł 633,00 zł
https://www.expondo.pl
Podgrzewacz do sosów - 2 x 1 l - górny panel sterowania - Royal Catering RCSW-13

Podgrzewacz do sosów - 2 x 1 l - górny panel sterowania - Royal Catering RCSW-13

Royal Catering
489,00 zł
https://www.expondo.pl